11.3.11

שלום שוב

ש לי כבר בלוג, בלוג יצירה, אבל מה לעשות לא כל יום יש לי מוזה ליצירה ולא כל שבוע אני יוצרת משהו מעניין שראוי לפרסום. מרוב שיטוטים בבלוגים של אחרים גם לי יש חשק לכתוב, לחלוק, פעם להיות בלוגרית אופנה, פעם בלוגרית קוסמטיקה, סטייל, תרבות,  הכל... אז מה עושים? פותחים עוד בלוג - חדש וניסיוני. מה יש לי כבר לחדש ולספר?

טוב מתחילה במדור חדש. "ניסויים של מתאפרת מתחילה" ולא זה לא שהתאפרתי אף פעם ולא אני גם לא בת 14, אלא! שאף פעם לא הבנתי מה הבדל בין כל הדברים האלו שיש כרגע על המדף .  קונסילר? מייקאפ? בסיס למייקאפ? בסיס לקונסילרסרום? כמה  שכבות בחורה  נורמלית שמה על עצמה לפני שהיא יוצאת מהבית...? 
החלטתי להתחיל ממייקאפ. הלכתי לי לסופרפארם. מן הסתם כל דיילת אמרה לי לקנות את המייקאפ הכי טוב "שלה" בסוף הלכתי על זה שבמבצע. לרוב זה מה שמוביל אותי בבחירת מוצר, למה לי להשקיע 200 ש"ח במשהו שיש מצב שלא אשתש בו . אז הפור נפל על...... MAYBELINE Affinitone MINERAL עם תוסף מינרלי בגוון מס' 20. הוא נטול שומן ויש לו מקדם הגנה 18, שזה גם משהו ישמח את אמא  שלי מאוד, כי בתור בחורה ממש לבנת עור אני לא שמה שום הגנה. הוא עלה לי בערך 69 ש"ח במקום 134.99 ש"ח שכתוב עליו . אחרי המריחה בבית הבנתי שהוא די קליל ונעים. לא בטוחה שאתחייב לשים אותו יום יום, אבל חבר שלי אמר שזה עושה את העור שלי יותר חלק ומקטין את הנקבוביות,  ככה שכנראה שזה עובד... בזה נגמרה הפינת האיפור שלי. 

ברוכים הבאים...


  .

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...